Home about Echipa

Echipa

Stefan Bianco
Stefan Bianco

Wednesday, September 10th, 2014

ARHITECT OAR, FONDATOR PROGRAPHIC ARCHITECTURE STUDIO IN 1996, stefan.bianco@prographic.ro

Read more
Lavinia Moraru
Lavinia Moraru

Saturday, September 21st, 2013

ARHITECT, MEMBRU ECHIPA DIN 2005, lavinia.moraru@prographic.ro

Read more
Anca Gavrila
Anca Gavrila

Wednesday, August 21st, 2013

ARHITECT, MEMBRU ECHIPA DIN 2008, anca.gavrila@prographic.ro

Read more
Monica Trasca
Monica Trasca

Friday, June 21st, 2013

ARHITECT DESIGN INTERIOR, MEMBRU ECHIPA DIN 2009, monica.trasca@prographic.ro

Read more
Catalina Nechifor
Catalina Nechifor

Wednesday, June 12th, 2013

ARHITECT, MEMBRU ECHIPA DIN 2011, catalina.nechifor@prographic.ro

Read more
Bogdana Checherita
Bogdana Checherita

Thursday, February 21st, 2013

ARHITECT, MEMBRU ECHIPA DIN 2012, bogdana.checherita@prographic.ro

Read more
Irina Buica
Irina Buica

Monday, January 21st, 2013

ARHITECT, MEMBRU ECHIPA DIN 2013, irina.buica@prographic.ro

Read more
Radu Rechiteanu
Radu Rechiteanu

Saturday, January 12th, 2013

ARHITECT, MEMBRU ECHIPA DIN 2014, radu.rechiteanu@prographic.ro

Read more
Alexandra Arama
Alexandra Arama

Wednesday, December 12th, 2012

ARHITECT, MEMBRU ECHIPA DIN 2014, alexandra.arama@prographic.ro

Read more
Alexandru Abostanoae
Alexandru Abostanoae

Monday, November 12th, 2012

ARHITECT, MEMBRU ECHIPA DIN 2014, alexandru.abostanoae@prographic.ro

Read more
Oana Cucoranu
Oana Cucoranu

Friday, September 21st, 2012

ARHITECT, MEMBRU ECHIPA DIN 2014, oana.cucoranu@prographic.ro

Read more
Oana Gavrila
Oana Gavrila

Tuesday, September 21st, 2010

ARHITECT , MEMBRU ECHIPA DIN 2014, oana.gavrila@prographic.ro

Read more
Magdalena Nicu
Magdalena Nicu

Tuesday, September 21st, 2010

ADMINISTRATIE SI CONTABILITATE, MEMBRU ECHIPA DIN 2008, magdalena.nicu@prographic.ro

Read more