Home about Echipa

Echipa

Stefan Bianco
Stefan Bianco

Tuesday, September 21st, 2010

ARHITECT OAR, FONDATOR PROGRAPHIC ARCHITECTURE STUDIO IN 1996, stefan.bianco@prographic.ro

Read more
Lavinia Moraru
Lavinia Moraru

Tuesday, September 21st, 2010

ARHITECT, MEMBRU ECHIPA DIN 2005, lavinia.moraru@prographic.ro

Read more
Anca Gavrila
Anca Gavrila

Tuesday, September 21st, 2010

ARHITECT, MEMBRU ECHIPA DIN 2008, anca.gavrila@prographic.ro

Read more
Silviu Gavrila
Silviu Gavrila

Tuesday, September 21st, 2010

ARHITECT URBANIST, MEMBRU ECHIPA DIN 2008, silviu.gavrila@prographic.ro

Read more
Bogdan Ciocodeica
Bogdan Ciocodeica

Tuesday, September 21st, 2010

ARHITECT, MEMBRU ECHIPA DIN 2009, bogdan.ciocodeica@prographic.ro

Read more
Olivia Monoranu
Olivia Monoranu

Tuesday, September 21st, 2010

Arhitect, membru echipa din 2010, olivia.monoranu@prographic.ro

Read more
Monica Trasca
Monica Trasca

Tuesday, September 21st, 2010

ARHITECT DESIGN INTERIOR, MEMBRU ECHIPA DIN 2009, monica.trasca@prographic.ro

Read more
Ionut Fratila
Ionut Fratila

Tuesday, September 21st, 2010

ARHITECT, MEMBRU ECHIPA DIN 2010, ionut.fratila@prographic.ro

Read more
Magdalena Nicu
Magdalena Nicu

Tuesday, September 21st, 2010

ADMINISTRATIE SI CONTABILITATE, MEMBRU ECHIPA DIN 2008, magdalena.nicu@prographic.ro

Read more